YEŞİLYURT HUKUK BÜROSU, 2008 yılında İstanbul Yeşilköy’de kurulmuş olup her türlü hukuki uyuşmazlığın çözümü konusunda faaliyet göstermekte ve müvekkillerin karşılaştıkları bütün sorunlara hızlı ve kesin çözümler sağlamaktadır.

Ticari ilişkilerin kurulmasında avukatların etkin rol oynadığının bilincinde olarak birçok yerli ve yabancı müvekkillere hukuki hizmetler verilmektedir. Yeşilyurt Hukuk Bürosu verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirilmektedir.

Tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Bunun yanında farklı uzmanlık alanlarında birçok danışman da sürekli destek vermektedir.

Yeşilyurt Hukuk Bürosu, şirketlere hukuk danışmanlığı yapmanın yanı sıra, hukuki ihtilaflara çözüm üreterek en kısa ve uygun hukuki çözümü bulmak için uzman kadrosuyla avukatlık hizmeti verilmektedir.

Yeşilyurt Hukuk Bürosu’nun faaliyet alanları içerisinde, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Spor Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Rekabet Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, İdare Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku, İnşaat & Gayrimenkul Hukuku, Enerji Hukuku, Aile Hukuku, Marka & Patent Hukuku, İş Hukuku başta gelmek üzere birçok hukuki konu bulunmaktadır.

Yeşilyurt Hukuk Bürosu, müvekkillerinin bilgi güvenliği ve hizmetlerinin kesintisiz ve etkin şekilde devamlılığı açısından tüm avukatlık ve danışmanlık hizmetleri, mesleki hata ve sorumluluk doğurabileceği işlemlere karşı sigortalıdır.